Menu

człowiek pracujący przy laptopie na tle gór

    Artykuły BHP   

   badinx.com  

Wieloletnie doświadczenie w branży artykułów BHP pokazało nam, że w niektórych wypadkach samo ubranie nie wystarczy. Czasami wykonywane obowiązki oraz warunki, jakie panują na danym stanowisku, wymagają zastosowania dodatkowej ochrony. Dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o dodatkowe elementy. Asortyment obejmuje między innymi: buty, czapki, z nausznikami lub bez, paski, wkładki do butów, skarpetki, kominiarki, kamizelki robocze odblaskowe, nakolanniki lub rękawice. Wszystkie produkty wykonane zostały z materiałów o podwyższonej wytrzymałości, dzięki czemu można je używać nawet w ekstremalnych warunkach.

Akcesoria robocze

Staramy się zapewnić Klientom jak najszerszy wybór, dlatego oferujemy także różnego typu akcesoria robocze. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne dodatkowe kieszenie, które idealnie sprawdzą się w pracy na budowach. Można je przypiąć do spodni i spakować do nich narzędzia. Wśród artykułów znajdą Państwo także uchwyty na młotki, kalosze czy jednorazowe maseczki. Wszystkie wymienione przedmioty pozwalają na znaczne ułatwienie i przyśpieszenie pracy.

Jak dobrać akcesoria do pracy?

Aby dobrać akcesoria dla pracowników, warto dokładnie przeanalizować wypełniane przez nich zadania. Przed złożeniem zamówienia można przeprowadzić ankietę wśród zatrudnionych. To właśnie podwładni doskonale wiedzą, czego im brakuje, a co może znacznie pomóc w codziennej pracy. W ten sposób pracodawca ma całkowitą pewność, że dobrze zainwestował pieniądze. Zapraszamy także do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, podpowiemy, jaki towar przyda się na danym stanowisku pracy. Zapraszamy także do zapoznania się ze specjalną ofertą odzieży dziecięcej.

Last modification: Śr 24 Maj 2023
×