Menu

prezentacja strojów roboczych z błyskawicą w tle

Profesjonalna odzież robocza – sklep online Badinx

   badinx.com  

Firma Badinx powstała w 2009 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji najlepszej jakości artykułów BHP. Prowadzimy sklep online z odzieżą roboczą oraz ochronną. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik miał zapewniony maksymalny stopień bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy. Prowadzimy sklep internetowy z odzieżą ochronną i roboczą oraz artykułami BHP. Regularnie poszerzamy asortyment tak, by spełnić wszystkie oczekiwania Klientów. Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pracodawca wie, jaka odzież będzie najlepsza dla zatrudnionych. W związku z tym oferujemy fachowe doradztwo. Pomaga nam w tym doskonała znajomość różnych typów odzieży, którą dobieramy, biorąc pod uwagę warunki, jakie panują na danym stanowisku oraz wykonywane zadania.

Szybka realizacja zamówień

Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że w wielu przypadkach Klientom bardzo zależy na jak najszybszej realizacji zlecenia. Naszym celem jest dostarczenie ubrań ochronnych i roboczych w określonym przez Państwa terminie. Dobrze rozbudowane zaplecze magazynowe i logistyczne pozwala nam sprawnie zapakować zamówiony towar i dostarczyć do Klientów. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie wykonywania nadruków oraz haftów na ubraniach.

Jak dobieramy odzież do sklepu?

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to dla nas kwestia priorytetowa, dlatego przygotowujemy ofertę ubrań tak, by wyróżniały się one najwyższą jakością. Współpracujemy z firmami, które wykonują odzież z wytrzymałych materiałów dopuszczonych do kontaktu z ludzkim organizmem. Wszystkie towary są zgodne z europejskimi normami, co potwierdzają certyfikaty jakości. W ten sposób możemy zająć pozycję lidera wśród instytucji specjalizujących się w dystrybucji odzieży ochronnej i roboczej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była rozbudowana. Sprzedajemy także bieliznę termoaktywną oraz ubrania dla dzieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszymi towarami. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Last modification: Śr 24 Maj 2023

Współpracujemy z...

×