Menu

człowiek pracujący przy laptopie na tle gór

    Odzież ochronna MASCOT   

   badinx.com  

Nasz cel to stworzenie sklepu z solidnymi ubraniami, które wytrzymają nawet przy wysokim stopniu eksploatacji w trudnych warunkach. Dlatego podjęliśmy współpracę z najlepszymi producentami w branży. W naszej ofercie dostępna jest wysokiej klasy odzież ochronna MASCOT. Do ubrań ochronnych zaliczają się modele przeznaczone do różnych branż. Aby spełnić wymagania wszystkich firm, dysponujemy odzieżą w wersji letniej oraz zimowej ze specjalnym ociepleniem.

Jakie cechy powinny wyróżniać odzież ochronną?

Odzież ochronna to szczególny typ ubrań, które powinny wyróżniać się niezwykłą wytrzymałością. Kluczową rolę odgrywają specjalistyczne materiały o określonych właściwościach dobrane tak, by sprawdziły się np. w zakładach, gdzie pracownik ma styczność z niebezpiecznymi substancjami. Niektóre modele są wodoodporne, podczas gdy inne zabezpieczają przed działaniem bardzo wysokich temperatur. Takie ubrania mają stanowić ochronę zdrowia oraz życia pracowników. Istotne jest także rozdzielenie na letnią i zimową odzież roboczą oraz ochronną. Każde ubranie powinno być zaprojektowane tak, by zapewniało użytkownikom możliwie najwyższy komfort. Dlatego ubrania są wyposażone w kieszenie, kaptury, kołnierze, długie lub krótkie rękawy oraz inne udogodnienia odpowiednie dla danej branży.

Warto także zwrócić uwagę na wykończenie. W związku z tym, że odzież wykorzystywana jest w różnych warunkach, do jej produkcji stosowane są nici o zwiększonej odporności.

Różne rodzaje ubrań ochronnych

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu szeroką ofertę produktową. W naszym sklepie internetowym można znaleźć różne artykuły firmy MASCOT. Producent specjalizuje się przede wszystkim w wysokiej klasy odzieży branżowej dla elektryków i spawaczy. Są to modele wykonane ze szczególnie odpornego tworzywa antystatycznego, ognio- i kwasoodpornego. Dzięki temu pracownicy mają pewność, że są odpowiednio zabezpieczeni przed łukiem elektrycznym i spawalniczym, co potwierdzają liczne certyfikaty.

W naszej ofercie dostępne są także ubrania robocze dla techników, serwisantów, a także odblaskowa odzież ostrzegawcza w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z seriami odzieży MASCOT:

  • MASCOT FREESTYLE i MASCOT YOUNG – nietradycyjna odzież robocza,
  • MASCOT UNIQUE MASCOT HARDWEAR – dwukolorowa odzież do aktywnego stylu pracy,
  • MASCOT LIGHT – najlżejsze ubrania robocze dla przemysłu,
  • MASCOT FRONTLINE – ultra lekkie ubrania dla pracowników serwisowych, transportowych, instalacyjnych,
  • MASCOT HARDWEAR – wytrzymała odzież dla sektora budowlanego,
  • MASCOT AQUA – kolekcja wodoodporna,
  • MASCOT IMAGE – dwukolorowa kolekcja ze splotu skośnego,
  • MASCOT CROSSOVER i MASCOT ORIGINALS – ubrania robocze dla wszystkich grup zawodowych,
  • MASCOT INDUSTRY – dla pracowników sektora przemysłowego z bawełny, płótna lub splotu skośnego,
  • MASCOT ROCKS – ubrania robocze z tkaniny Tencel zabezpieczają przed wchłanianiem zimna.
Last modification: Śr 24 Maj 2023

Współpracujemy z...

×